Заповнення блоку "Налаштування"

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  Налаштування власного профілю >

Заповнення блоку "Налаштування"

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

 

У блоці Налаштування необхідно вказати наступні настройки:

1.У полі Електронна пошта вкажіть адресу електронної скриньки поточного користувача, на яку будуть надходити повідомлення.

Note

Коли користувач у полі Електронна пошта вперше вказує адресу власної електронної скриньки або змінює її адресу, то в системі автоматично відбувається відправлення електронного листа до вказаної скриньки для її підтвердження.

2.При необхідності, натисніть кнопку [Надіслати підтвердження]. При цьому, на вказану електронну скриньку автоматично надсилається лист для підтвердження електронної пошти в системі.

Note

Кнопка [Надіслати підтвердження] відображається лише в тому випадку, якщо Email знаходиться в стані підтвердження та не є активним.

_img149

Відображення кнопки [Надіслати підтвердження]

Після підтвердження електронної пошти кнопка [Надіслати підтвердження] не відображається.

 

Note

Кнопкою [Надіслати підтвердження] необхідно скористатися тільки в наступних випадках:

Якщо з будь-яких причин на вказану електронну скриньку не надійшов лист для її підтвердження та необхідно повторно відправити лист для підтвердження;
Якщо лист для підтвердження електронної пошти був помилково видалений.
3.У полі Телефон вкажіть номер контактного телефону користувача для зворотного зв’язку.
4.Налаштувати параметри отримання повідомлень про зміни в документах у блоці Отримувати нотифікації на електронну пошту про зміни в документах.

Для налаштування параметрів отримання повідомлень по змінам в документах у блоці Отримувати нотифікації на електронну пошту про зміни в документах необхідно встановити мітки у наступних полях:

4.1.У полі миттєво (по кожному документу окремо), якщо необхідно отримувати миттєве повідомлення на вказану електронну скриньку по кожному документу окремо, в якому відбулися зміни (редагування, підписання, тощо).
4.2.У полі раз на 2 години (зведена інформація про зміни в документах), якщо необхідно отримувати повідомлення кожні дві години на вказану електронну скриньку по документам, в яких відбулися зміни (редагування, підписання, тощо).
4.3.У полі раз на добу (зведена інформація про зміни в документах), якщо необхідно отримувати повідомлення один раз на добу на вказану електронну скриньку по документам, в яких відбулися зміни (редагування, підписання, тощо).
5.Якщо необхідно на панелі навігації відобразити пункт Не переглянуті (блок Вхідні документи), то у полі Вхідні – Не переглянуті (блок Показувати фільтри) необхідно встановити мітку.
6.Натисніть кнопку [Зберегти] у блоці Налаштування для збереження та застосування внесених налаштувань.