Авторизація користувача в системі по MobileID абонентів Vodafone або Lifecell

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  Початок роботи з системою >

Авторизація користувача в системі по MobileID абонентів Vodafone або Lifecell

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

 

Note

MobileID – ЕЦП, закріплений за мобільною сім-карткою особи. Він має таку ж юридичну силу, як і підпис на паперовому документі.

 

Для авторизації користувача в системі по номеру мобільного телефона (MobileID) абонентів Vodafone або Lifecell необхідно на сторінці Мій Арт-Офіс виконати наступні дії:

1.У верхньому правому кутку сторінки натисніть кнопку [Увійти] (1) та зі списку виберіть один з наступних пунктів:
-для авторизації користувача в системі по MobileID абонента Vodafone виберіть пункт Увійти за MobileID Vodafone (2);
-для авторизації користувача в системі MobileID абонента Lifecell виберіть пункт Увійти за MobileID Lifecell (2).

_img11

Ініціювання входу в систему Мій Арт-Офіс по MobileID абонентів Vodafone або Lifecell

В результаті відображається сторінка авторизації користувача Вхід за MobileID для абонентів "Vodafone Україна" або Вхід за MobileID для абонентів " Lifecell Україна" відповідно (рисунки див. нижче).

_img12

Сторінка авторизації користувача в системі по MobileID абонентів Vodafone

_img13

Сторінка авторизації користувача в системі MobileID абонентів Lifecell

Оскільки сторінки авторизації користувачів по номеру мобільного телефона (MobileID) для абонентів різних мобільних операторів (Vodafone та Lifecell) ідентичні, то далі буде наведено опис авторизації користувача на прикладі абонента Lifecell.

2.У полі Введіть номер Вашого телефону вкажіть власний номер мобільного телефона MobileID оператора Lifecell.
3.Якщо існує більше одного сертифіката, то встановіть мітку у полі Обрати сертифікат підпису (якщо існує більше одного сертифіката).
4.У полі Введіть зображені символи (елемент 1 на рис. нижче) вкажіть символи, які зображені вище у полі сірого кольору (елемент 2 на рис. нижче).

_img14

Поля для вводу символів

Note

Для поновлення символів у полі сірого кольору (елемент 2 на рис. вище) необхідно натиснути на написі Поновити зображення (елемент 3 на рис. вище).

5.Натисніть кнопку [Надіслати підтвердження].

В результаті в системі формується запит до мобільного оператора Lifecell для санкціонування виконання поточної операції (авторизації користувача та запуску системи). А саме, в системі відображається повідомлення Запит до мобільного оператора, в якому відображається контрольний перевірочний код (складається з чотирьох цифр). При цьому, на мобільний телефон з вказаним номером MobileID автоматично надходить смс-повідомлення з таким самим кодом, як і в повідомленні Запит до мобільного оператора із системи.

_img15

Повідомлення Запит до мобільного оператора з контрольним перевірочним кодом

6.Якщо контрольний перевірочний код з повідомлення Запит до мобільного оператора системи співпадає з кодом в смс-повідомленні, то необхідно на мобільному телефоні в поточному смс-повідомленні натиснути [OK].

В результаті, на мобільний телефон з вказаним номером MobileID надходить наступне смс-повідомлення з проханням вказати особистий пароль до MobileID (для підтвердження входу до поточної системи).

7.Вкажіть на мобільному телефоні в смс-повідомленні особистий пароль до MobileID та натисніть [OK].

Після цього інформація про підтвердження входу до системи у вигляді повідомлення автоматично надходить до поточної системи, на основі якого в системі відбувається ідентифікація користувача.

Після успішної ідентифікації користувача відображається сторінка з персональним кабінетом системи «Мій Арт-Офіс».