Встановлення крипто сервісу

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  Початок роботи з системою > Авторизація користувача в системі по апаратному КЕП >

Встановлення крипто сервісу

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

 

Для взаємодії з апаратним ключем попередньо обов'язково необхідно встановити крипто сервіс. При необхідності встановлення крипто сервісу у нижній частині форми Вхід по КЕП відображається панель рожевого кольору з відповідним повідомленням.

Для встановлення крипто сервісу необхідно виконати наступні дії:

1.На панелі рожевого кольору, яка відображається у нижній частині форми Вхід по КЕП, натисніть посилання Інсталяційний пакет для вашої системи (х64) (див. рисунок нижче).

n4_1

Вибір інсталяційного пакету крипто сервісу для встановлення

В результаті, на Ваш комп'ютер відбувається автоматичне завантаження файлу ZIP з архівним файлом встановлення крипто сервісу WebCryptoService.1.1.10.4192.x64.zip. При цьому, у нижній частині поточної інтернет-сторінки відображається панель із назвою завантаженого файлу WebCryptoService.1.1.10.4192.x64.zip. За замовчуванням, файл завантажується на диск комп’ютера у папку завантажень (як правило, C:\Users\ім’я користувача\Downloads).

2.Відкрийте папку завантажень, в якій знаходиться щойно завантажений архівний файл встановлення крипто сервісу WebCryptoService.1.1.10.4192.x64.zip.
3.Розархівуйте файл WebCryptoService.1.1.10.4192.x64.zip. В результаті розархівування відображається файл web_crypto_service_installer.exe, який призначений для встановлення крипто сервісу.
4.Двічі натисніть лівою кнопкою миші на назві файлу web_crypto_service_installer.exe для його запуску (тобто, для встановлення крипто сервісу). В результаті відображається вікно Web Crypto Service Setup.

1_3_1_7

Вікно для початку встановлення крипто сервісу

5.У вікні Web Crypto Service Setup натисніть кнопку [Install] для встановлення крипто сервісу. В результаті на Вашому комп'ютері відбувається встановлення крипто сервісу та у вікні Web Crypto Service Setup відображається рядок з індикатором процесу встановлення.

1_3_1_8

Вікно процесу встановлення крипто сервісу

По закінченню процесу встановлення крипто сервісу у вікні Web Crypto Service Setup відображається інформативне повідомлення про успішне виконання поточного процесу (а саме, Installation Successfully Completed).

1_3_1_9

Інформативне вікно про успішне встановлення крипто сервісу

6.У вікні Web Crypto Service Setup натисніть кнопку [Close] ([Закрити]) для закриття поточного вікна (та завершення процесу встановлення крипто сервісу).

 

Note

Після встановлення крипто сервісу обов'язково необхідно оновити поточну інтернет-сторінку браузера!!! Для цього натисніть клавішу F5 на клавіатурі. В іншому випадку, список поля Тип носія залишається пустим.