Авторизація користувача в системі по апаратному КЕП

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  Початок роботи з системою >

Авторизація користувача в системі по апаратному КЕП

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

 

Note

Для роботи з системою Ви повинні мати діючий особистий апаратний кваліфікований електронний  підпис (КЕП).

Для авторизації користувача в системі за допомогою апаратного КЕП необхідно на сторінці Мій Арт-Офіс виконати наступні дії:

1.У верхньому правому кутку сторінки натисніть кнопку [Увійти] та зі списку виберіть пункт Увійти по КЕП.

N1

Ініціювання входу в систему Мій Арт-Офіс по КЕП

В результаті відображається сторінка авторизації користувача Вхід по КЕП.

За замовчуванням, у верхньому полі перемикач встановлено в положенні Файловий ключ. Відповідно, на формі Вхід по КЕП відображаються поля вводу для авторизації за допомогою файлового ключа (наприклад, файлу з ім’ям Key-6.dat, або *.zs2, *.jks, *.pfx).

N1_2

Сторінка авторизації користувача в системі по файловому КЕП

2.Для авторизації користувача в системі за допомогою апаратного ключа необхідно на формі Вхід по КЕП у верхньому полі перемикач встановити у положення Апаратний ключ. При цьому, перелік полів на формі Вхід по КЕП змінюється для вводу параметрів апаратного ключа (див. рисунок нижче).

n4

Сторінка авторизації користувача в системі по КЕП за допомогою апаратного ключа

3.У верхньому полі, при необхідності, змініть назву кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (скорочено КНЕДП). За замовчуванням, у полі  відображається назва КНЕДП – "Визначити автоматично". Для зміни назви КНЕДП у поточному полі зі списку виберіть назву іншого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.
4.У полі Тип носія зі списку виберіть потрібне значення.

Note

Якщо список у полі Тип носія пустий, то попередньо обов'язково необхідно встановити крипто сервіс.

Після встановлення крипто сервісу обов'язково необхідно оновити поточну інтернет-сторінку браузера!!! Для цього натисніть клавішу F5 на клавіатурі. В іншому випадку, список поля Тип носія залишається пустим.

5.У полі Назва носія зі списку виберіть рядок, в якому відображається інформація про тип носія, модель, мітку, виробника, серійний номер Вашого апаратного ключа.

Note

Якщо список у полі Назва носія пустий, то попередньо обов'язково необхідно встановити крипто сервіс.

Після встановлення крипто сервісу обов'язково необхідно оновити поточну інтернет-сторінку браузера!!! Для цього натисніть клавішу F5 на клавіатурі. В іншому випадку, список поля Назва носія залишається пустим.

6.У полі Пароль до ключа вкажіть пароль захисту вибраного апаратного ключа КЕП.
7.Натисніть кнопку [Вхід].

В результаті відбувається ідентифікація користувача. Після успішної ідентифікації  користувача відбувається його авторизація в системі та відображається сторінка з персональним кабінетом системи «Мій Арт-Офіс».