Можливі помилки при авторизації користувача по КЕП/ЕЦП

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  Початок роботи з системою > Авторизація користувача в системі по файловому КЕП/ЕЦП >

Можливі помилки при авторизації користувача по КЕП/ЕЦП

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

 

Note

Якщо на формі авторизації користувача були вказані файл та пароль КЕП/ЕЦП-печатки (а не КЕП/ЕЦП-підпису користувача), то на поточній формі відображається відповідне повідомлення про вказані помилкові дані «Вхід до системи за допомогою ключа Печатки неможливий. Необхідно обрати ключ Підпису»:

1_1_4

Відображення повідомлення про помилково вказані дані КЕП/ЕЦП-печатки користувача при авторизації користувача у системі

В даному випадку необхідно вибрати файл КЕП/ЕЦП-підпису, у полі Пароль до ключа вказати пароль КЕП/ЕЦП-підпису та натиснути кнопку [Вхід] на формі авторизації користувача.

Якщо у полі Шлях до ключа вибрано файл ключа КЕП/ЕЦП та в полі Пароль до ключа вказано вірний пароль, але при цьому у полі Назва АЦСК вибрано невірний АЦСК, то при натисканні на кнопку [Вхід] відображається наступне повідомлення:

_img5

Повідомлення про помилку при відсутності вказаної назви АЦСК

В даному випадку рекомендується перевірити, що у полі Назва АЦСК вибрано вірний АЦСК особистого ключа або що у полі Шлях до ключа вибрано правильний файл особистого ключа.

Натисніть кнопку [Закрити] для закриття повідомлення. В результаті, на сторінці авторизації Вхід по КЕП/ЕЦП відображається додаткова кнопка [Визначити АЦСК].

Якщо Ви не пам'ятаєте назву АЦСК, то необхідно на сторінці авторизації Вхід по КЕП/ЕЦП натиснути кнопку [Визначити АЦСК].

_img6

Сторінка авторизації користувача в системі з додатковою кнопкою [Визначити АЦСК]

В результаті у системі відбувається визначення АЦСК (тобто, пошук у списку стандартних АЦСК).

При цьому можливо два варіанти:

ВАРІАНТ 1. Якщо відповідний АЦСК успішно визначений (тобто, знайдений у списку стандартних АЦСК), то відображається наступне повідомлення:

_img7

Повідомлення про успішне визначення АЦСК

Натисніть кнопку [Закрити] для закриття повідомлення. В результаті, у полі Назва АЦСК сторінки авторизації Вхід по КЕП/ЕЦП відображається назва визначеного АЦСК. Повторно натисніть на кнопку [Вхід] для авторизації користувача та для запуску системи.

ВАРІАНТ 2. Якщо відповідний АЦСК не визначений (тобто, не знайдений у списку стандартних АЦСК), то відображається наступне повідомлення:

_img8

Повідомлення про неуспішне визначення АЦСК

Натисніть кнопку [Закрити] для закриття повідомлення.

В результаті у полі Назва АЦСК сторінки авторизації Вхід по КЕП/ЕЦП виберіть зі списку значення Інший АЦСК. При цьому, у нижній частині сторінки авторизації Вхід по КЕП/ЕЦП відображається блок для вибору сертифікату ключа КЕП/ЕЦП (зазвичай, файл з розширенням *.cer або *.crt).

_img9

Сторінка авторизації користувача в системі з додатковим блоком для вибору сертифікату

До добавленого блоку за допомогою миші перетягніть файл відповідного сертифікату або у блоці натисніть кнопку _img10 та виберіть файл сертифікату. В результаті, у полі Обрані сертифікати, яке розташоване під блоком для вибору сертифікату, відображається назва вибраного сертифікату.

Для подальшої авторизації користувача необхідно на сторінці авторизації Вхід по КЕП/ЕЦП натиснути кнопку [Вхід]. В результаті у системі відбувається перевірка відповідності вибраного сертифікате до вказаного ключа КЕП/ ЕЦП, та авторизація користувача.

Після успішної авторизації користувача відображається сторінка з персональним кабінетом системи «Мій Арт-Офіс».