Авторизація користувача в системі по файловому КЕП

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  Початок роботи з системою >

Авторизація користувача в системі по файловому КЕП

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

 

Note

Для роботи з системою Ви повинні мати діючий особистий кваліфікований електронний  підпис (КЕП), який зберігається у вигляді файлу (наприклад, на комп'ютері).

Для авторизації користувача в системі за допомогою файлового КЕП необхідно на сторінці Мій Арт-Офіс виконати наступні дії:

1.У верхньому правому кутку сторінки натисніть кнопку [Увійти] (1) та зі списку виберіть пункт Увійти по КЕП (2).

N1

Ініціювання входу в систему Мій Арт-Офіс по КЕП

В результаті відображається сторінка авторизації користувача Вхід по КЕП.

N1_2

Сторінка авторизації користувача в системі по файловому КЕП

2.Переконайтеся, що перемикач встановлено у положенні Файловий ключ.
3.У верхньому полі, при необхідності, змініть назву кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (скорочено КНЕДП). За замовчуванням, у полі  відображається назва КНЕДП – "Визначити автоматично". Для зміни назви КНЕДП у поточному полі зі списку виберіть назву іншого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.
4.У полі посередині вкажіть або перетягніть файл ключа КЕП. Для пошуку та вибору файла ключа КЕП натисніть кнопку _img3.emf. В результаті відображається вікно, в якому оберіть файл з особистим ключем (наприклад, файл з ім’ям Key-6.dat, або *.zs2, *.jks, *.pfx) та натисніть кнопку [Відкрити]. В результаті вікно вибору файлу ключа закривається, а в поточному полі відображається вибраний файл.
5.У полі Пароль до ключа вкажіть пароль захисту вибраного файлового ключа КЕП.
6.Натисніть кнопку [Вхід].

В результаті відбувається ідентифікація користувача. Після успішної ідентифікації  користувача відбувається його авторизація в системі та відображається сторінка з персональним кабінетом системи «Мій Арт-Офіс».