Інформування контрагента про надання доступу до документа

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  Робота з документами >

Інформування контрагента про надання доступу до документа

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Інформування контрагента про надання доступу до документа – операція, яка призначена для відправки інформативного повідомлення про надання доступу до документа на поштову скриньку контрагента, який не зареєстрований у системі.

Щоб проінформувати контрагента, який не зареєстрований у системі, про надання доступу до документа, виконайте наступні дії:

1.Відкрийте форму Налаштування доступу до документа. Для цього попередньо виконайте пошук документа (п. Пошук документів у списку, п. Розширений пошук документів) та на панелі інструментів відповідної плитки документа натисніть кнопку _img361 [Надати доступ].

_img17

Ініціювати інформування контрагента про надання доступу до документа можна також зі сторінки документа. Для цього виконайте наступні дії:

2.На панелі інструментів, що розташована праворуч у верхній частині плитки документа, натисніть кнопку _img362 [Надати доступ].

8_13_1

Відображення кнопки [Надати доступ] на сторінці документа

 

В результаті відображається форма Налаштування доступу до документа, у нижній половині якого відображається список контрагентів, яким надано доступ до документа.

_img364

Відображення інформації про незареєстрованого контрагента у списку доступу

2.У списку доступу, в кінці необхідного запису контрагента натисніть кнопку _img359 та виберіть з переліку доступних операцій пункт Повідомити контрагента. В результаті відображається форма Повідомлення для контрагента.

_img365

Повідомлення для контрагента

3.У полі Email контрагента вкажіть адресу електронної скриньки контрагента, на який буде надіслано повідомлення про надання доступу до документа.
4.Натисніть кнопку [Відправити повідомлення].

Для відміни відправки повідомлення та закриття форми Повідомлення для контрагента натисніть на кнопку [Відмінити].

При натисканні на кнопку [Відправити повідомлення] виконуються наступні дії:

повідомлення про надання доступу до документа відправляється на вказану адресу електронної скриньки контрагента;
форма Повідомлення для контрагента закривається.