Видалення доступу до документа на перегляд

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  Робота з документами >

Видалення доступу до документа на перегляд

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

В системі неможливо видалити доступ контрагента до документа, якщо відповідний контрагент являється підписантом документа.

_img17

Операція Видалення доступу до документа на перегляд доступна лише для односторонніх документів (Заява, Рахунок, Лист  або Довідка). При цьому, для будь-якого одностороннього документа в Програмі може бути вказаний лише один контрагент для перегляду документа.

Для двосторонніх документів (Договір, Акт, Додаток до договору, тощо) не існує можливості виконати операцію Видалення доступу до документа.

 

Щоб видалити доступ до документа для контрагента, який не являється його підписантом, виконайте наступні дії:

1.Виконайте попередній пошук одностороннього документа, доступ до якого необхідно видалити (п. Пошук документів у списку, п. Розширений пошук документів). Знайдений документ у списку робочої області повинен мати позначку _img352, яка означає наявність існуючого доступу для контрагента.
2.Підведіть курсор миші до відповідної плитки документа у списку документів робочої області. При цьому відповідна плитка документа виділяється блакитним кольором та в кінці плитки, у верхній її частині, відображається панель інструментів.

8_12_1

Відображення панелі інструментів

3.На панелі інструментів плитки документа натисніть кнопку _img356 [Надати доступ].

_img17

Ініціювати видалення доступу до документа можна також зі сторінки документа. Для цього виконайте наступні дії:

2.На панелі інструментів, що розташована праворуч у верхній частині плитки документа, натисніть кнопку _img356 [Надати доступ].

8_12_2

Відображення кнопки [Надати доступ] на сторінці документа

 

В результаті відображається форма Налаштування доступу до документа, у нижній половині якого відображається список контрагентів, яким надано доступ до документа.

Записи зі списку, які не підлягають видаленню, відносяться до контрагентів – підписантів документа.

Для видалення доступу до документа необхідно видалити контрагента зі списку доступу. При цьому контрагент не повинен бути підписантом документа та у списку доступу навпроти контрагента у стовпчику Тип доступу має відображатися значення Перегляд.

_img358

Форма налаштування доступу до документа

4.У списку доступу, в кінці необхідного запису контрагента натисніть кнопку _img359 та виберіть з переліку доступних операцій пункт Видалити.

В результаті відображається форма видалення запису контрагента.

_img360

Форма видалення запису контрагента

5.Натисніть кнопку [Видалити].

В результаті відповідний запис контрагента видаляється зі списку доступу.

6.Натисніть кнопку [Закрити] у вікні Налаштування доступу до документа.

В результаті вікно Налаштування доступу до документа закривається та внесені зміни щодо видалення доступу контрагента до документа зберігаються в системі.