Збереження zip-архіву на диск

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  Робота з документами >

Збереження zip-архіву на диск

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Електронний документ, підписаний за допомогою електронного цифрового підпису (КЕП), можна зберегти на диску комп’ютера у вигляді zip-архіву. ZIP-архів містить електронний документ у форматі, в якому можлива його перевірка за допомогою державних он-лайн сервісів перевірки КЕП на сайтах ЦЗО, ДПС, портал "Дія", MASTERKEY

Щоб виконати операцію збереження zip-архіву на диск необхідно, щоб відповідний документ попередньо був підписаний хоча б одним підписантом. В іншому випадку операція збереження zip-архіву на диск буде недоступна.

_img17

Zip-архів складається з наступних файлів:

Файл з текстом документу (у форматі docx, xlsx або pdf);
Декількох файлів електронних підписів документу. Кожному цифровому підпису або печатці відповідає окремий файл електронного підпису документу.

Кожний файл цифрового підпису зберігається в окремому файлі, назва якого розпочинається з приставки sign_, та має формат p7s.

Кожний файл печатки зберігається в окремому файлі, назва якого розпочинається з приставки stamp_, та має формат p7s.

Кількість файлів електронних підписів у форматах p7s відповідає кількості накладених електронних підписів та печаток на документ.

 

Щоб зберегти zip-файл на диск комп’ютера виконайте наступні дії:

1.Виконайте попередній пошук документа (п. Пошук документів у списку, п. Розширений пошук документів).
2.Підведіть курсор миші до відповідної плитки документа у списку документів робочої області. При цьому відповідна плитка документа виділяється блакитним кольором та в кінці плитки, у верхній її частині, відображається панель інструментів.

8_18_1

Відображення панелі інструментів

3.На панелі інструментів плитки документа натисніть кнопку _img387 [Зберегти на диск zip].

_img17

Ініціювати збереження zip-файлу на диск комп’ютера можна також зі сторінки документа. Для цього виконайте наступні дії:

2.На панелі інструментів, що розташована праворуч у верхній частині плитки документа, натисніть кнопку _img387 [Зберегти на диск zip].

8_18_2

Відображення кнопки [Зберегти на диск zip] на сторінці документа

 

4.При необхідності вкажіть шлях та папку збереження zip-файлу документа, та збережіть zip-файл документа. Zip-файл буде збережений на диск.