Сортування документів (у вигляді записів таблиці) у списку

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  Робота зі стандартними списками документів >

Сортування документів (у вигляді записів таблиці) у списку

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

 

У будь-якому стандартному списку документів, представленому у вигляді записів таблиці, існує можливість сортування документів у списку.

Сортування документів у таблиці відбувається по будь-якій колонці таблиці, у заголовку якої відображається позначка _img190 (перед назвою заголовка). А саме, сортування документів у таблиці можливе по колонках ID, Створено, Назва, № док-та, Дата док-та, Сума, Контрагенти.

Note

Перелік колонок таблиці будь-якого списку документів та їх детальний опис наведено у р. Опис запису документа, що представлений у табличному вигляді.

4_5_1

Сортування документів у списку, представлених у вигляді записів таблиці

Якщо позначка _img190 відсутня у заголовку колонки, то по цій колонці сортування документів не можливе. А саме, по колонках _img192 (коментарі), Підписи та Дії виконати сортування документів не можливо.

4_5_2

Колонки, по яким не можливо виконати сортування документів у таблиці

Сортування записів у таблиці виконується лише по одній (єдиній) колонці.

Note

Автоматично, при формуванні будь-якого стандартного списку документів, який відображається у вигляді таблиці, сортування записів виконується по колонці ID у порядку зменшення. При цьому, у назві колонки ID замість позначки _img190 відображається позначка _img194. Позначка _img194 у заголовку колонки інформує про те, що по поточній колонці дані відсортовано у порядку зменшення.

4_5_3

Автоматичне сортування записів по колонці ID у порядку зменшення

 

Для сортування записів документів необхідно виконати наступні дії:

1.У таблиці необхідно натиснути один раз лівою кнопкою мишки по назві певної колонки. При цьому сортування записів виконується у порядку збільшення (від Я до А, або від найменшого числа до найбільшого, або від ранішньої дати до пізнішої дати). Також при цьому, у назві вибраної колонки замість позначки _img190 відображається позначка _img196.

Note

Позначка _img196 у заголовку колонки інформує про те, що по поточній колонці дані відсортовано у порядку збільшення.

4_5_5

Сортування записів по колонці Створено (по даті реєстрації документів) у порядку збільшення

2.При повторному натисканні лівою кнопкою мишки по назві тієї ж колонки сортування записів у таблиці виконується у порядку зменшення (від А до Я, або від найбільшого числа до найменшого, або від пізнішої дати до ранішньої дати). Також при цьому, у назві вибраної колонки замість позначки _img190 відображається позначка _img194.

Note

Позначка _img194 у заголовку колонки інформує про те, що по поточній колонці дані відсортовано у порядку зменшення.

4_5_4

Сортування записів по колонці Створено (по даті реєстрації документів) у порядку зменшення